HOKEJ. TH Unia Oświęcim – Comarch. Relacja live

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   11 grudnia 2014 23:10

Zapraszamy do relacji tekstowej z meczu pomiędzy TH Unia Oświęcim a Comarchem Cracovią Kraków.

Piątek 12 grudnia TH Unia Oświęcim – Comarch Cracovia Kraków 3:4 po karnych (1:1) (2:1 ) (0:1 ) dogrywka 0:0, karne 0:2 Koniec meczu.

0:1 Fojtik – Valčák (2.45)
1:1 (8.51) Vosatko – Daneček (5/4)
1:2 (27.15) S. Kowalówka – Fojtik
2:2 (33.50) Szewczyk – Vizváry
3:2 Adamus – Szewczyk – Komorski (37.07)
3:3 (54.48) Liotti – Valčák (5/4)
3:4 McCauley decydujący karny

I tercja
Początek meczu
3. minuta Kalinowski nie trafił w krążek tuż przed bramką po dobrej akcji Piotrowicza
2.45 Gol  0:1 Valčák podaje wzdłuż bramki, Fojtik pewny strzał
8. minuta Tabaček   podał za bramki do Zdenka . Niepilnowany zawodnik uderza, ale broni Radziszewski. Trochę pomogło mu szczęście.
8.27 Słaboń otrzymał karę meczu za atak z tyłu. 5. minutowa kara dla gości.
Gol 1:1 z prawego skrzydła podaje Daneček, a celnie uderza Vosatko. Goście nadal grają w osłabieniu.
9.11 Dąbkowski 2 minuty kary za opóźnianie gry
11. minuta Radziszewski łapie gumę po mocnym uderzeniu Vizvárego.
Podwójna przewaga niewykorzystana przez Unię, ale nadal gospodarze grają o jednego zawodnika więcej.
Drużyny graja w pełnym zestawieniu
O ile Unia dobrze gra w ataku, to w obronie się czasami gubi.
16.20 kara techniczna dla Comarchu Cracovii za nadmierną liczbę zawodników na lodzie. Odsiaduje ją Witowski.
Koniec klary Comarchu Cracovii
18.53 Liottii 2 minuty kary za niebezpieczną grę wysokim kijem.
Koniec pierwszej tercji Wynik 1:1. Trwa przerwa.

II tercja
Gra wznowiona
2 minuty kary dla Ciury za uderzanie 21 minuta
21. minuta dobra akcja Comarchu Cracovii zakończona strzałem z bliska Fojtika.Fikrt na posterunku.
Unia w pełnym zestawieniu.
23.44 S. Kowalówka 2 minuty kary za uderzanie.
15. minuta Szewczyk trafił w poprzeczkę.
Gol 1:2 27.45 bierność obrony wykorzystał S. Kowalówka i sprytnym uderzeniem pokonuje Fikrta.
28.51 2 minuty kary dla Stoklasy za zahaczanie.
W tym meczu poza bramka strzeloną na 1:1 gra w przewadze Unii póki co bardzo „kuleje”.
Gol. 2:2 (16.50) Szewczyk uderza z nadgarstka po lodzie i guma niespodziewanie wpada do siatki.
38. minuta Radziszewski bardzo dobrze broni uderzenie Zdenka po jego indywidualnej akcji
Gol 3:2 (37.07) Akcję Unii celnym strzałem z bliska kończy Adamus.
Comarch Cracovia dwóch na jednego. Stoklasa podaje Dąbkowskiemu. Ten jednak fatalnie pudłuje w bardzo dobrej sytuacji.
Koniec II tercji. Trwa przerwa.

III tercja
Gra wznowiona.
44. minuta mocny strzał Kasperczyka minimalnie niecelny.
45.minuta Fikrt broni niepewnie, ale jednak skutecznie strzał rywala.
47.minuta Tabaček strzela z okolic linii niebieskiej. Radzi sobie „Radzik”.
49.minuta Stoklasa uderza na bramkę. Fikrt odbija nad poprzeczkę.
50.59 Kara 2 minutowa dla TH Unia za nadmierną liczbę zawodników na tafli. Odsiaduje ją Kalinowski.
54. minuta Tym razem Fojtik strzela mocno, ale minimalnie niecelnie.
52.53  Daneček kara 2 minut.
Koniec kary technicznej Unii.
Gol. 3:3 Valčák podaje przed bramkę. Liotti strzałem z bliska wpakował gumę do siatki.
60. minuta Szewczyk najpierw mocno, lecz niecelnie, a później w bramkarza.

Dogrywka
Trwa dogrywka.
61. minuta Kalinowski groźny strzał z nadgarstka. Świetnie broni golkiper.
64.59 Kara dla Fojtika (4),  Valčáka (2+4) i Vizvárego (2+4) i Piekarskiego (4). Ci zawodnicy nie będą strzelali karnych.